Co to znaczy Dirty Sanchez? - Definicja

„Dirty Sanchez” to nieprzyjemne i obraźliwe określenie na praktykę seksualną, w której osoba dotyka swoim palcem odbytu partnera, a następnie maluje brudnym palcem kształt wąsów na górnej wardze partnera. Nazwa „Dirty Sanchez” wywodzi się z popularnego w latach 80. i 90. w USA stereotypu o meksykańskim bandycie o tym samym imieniu, który miał wąsy w charakterystycznym stylu.

Masz pytanie lub wątpliwości do tej definicji?

Jeśli Twoim zdaniem definicja jest zbyt mało wartościowa lub znasz inne znaczenie tego słowa, dodaj swoją wersję wyjaśniającą znaczenie: "Dirty Sanchez" w komentarzu. Jeśli masz jakieś pytania lub problem z wyjaśnieniem, poinformuj nas o tym, a my postaramy się pomóc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Na tej podstronie sprawdzisz znaczenie słowa Dirty Sanchez w miejskim slangu. Wszystkie dostępne w słowniku MiejskiSlang.pl definicje i wyjaśnienia powstają przy wykorzystaniu research'u. informacji zebranych w internecie, a także opinii użytkowników. Staramy się, aby wszystkie definicje były na bieżąco sprawdzane i poprawiane, dzięki temu możesz być pewny znaczenia wielu słów pochodzących ze slangu młodzieżowego. Sprawdzając znaczenie słów posługuj się następującymi zwrotami: co to znaczy Dirty Sanchez, definicja słowa Dirty Sanchez, znaczenie słowo Dirty Sanchez, co to jest Dirty Sanchez, co oznacza Dirty Sanchez.