Co to znaczy BTW? - Definicja

BTW to skrót od „by the way” i oznacza „przy okazji”, „swoją drogą”, „nawiasem mówiąc”. Zwrot ten jest używany podczas rozmowy w celu zaznaczenia, że dana informacja jest dodatkowa lub niezwiązana bezpośrednio z głównym tematem rozmowy.

Przykład:

– zobacz pada śnieg!
– faktycznie, BTW widziałeś moje nowe zdjęcie na instagramie?

Masz pytanie lub wątpliwości do tej definicji?

Jeśli Twoim zdaniem definicja jest zbyt mało wartościowa lub znasz inne znaczenie tego słowa, dodaj swoją wersję wyjaśniającą znaczenie: "BTW" w komentarzu. Jeśli masz jakieś pytania lub problem z wyjaśnieniem, poinformuj nas o tym, a my postaramy się pomóc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Na tej podstronie sprawdzisz znaczenie słowa BTW w miejskim slangu. Wszystkie dostępne w słowniku MiejskiSlang.pl definicje i wyjaśnienia powstają przy wykorzystaniu research'u. informacji zebranych w internecie, a także opinii użytkowników. Staramy się, aby wszystkie definicje były na bieżąco sprawdzane i poprawiane, dzięki temu możesz być pewny znaczenia wielu słów pochodzących ze slangu młodzieżowego. Sprawdzając znaczenie słów posługuj się następującymi zwrotami: co to znaczy BTW, definicja słowa BTW, znaczenie słowo BTW, co to jest BTW, co oznacza BTW.