Co to znaczy 69? - Definicja

69 to określenie pozycji seksualnej, w której dwie osoby ułożone są jedna na drugiej w odwrotnym kierunku. Wygląda to tak, że usta partnerów są na wysokości narządów płciowych. Jest to jedna z pozycji z kamasutry do seksu oralnego.

Określenie przyjęło się od układu liczb 6 i 9, które wyglądają jak ułożone głowy kochanków względem siebie.

– Jaka jest Twoja ulubiona pozycja w łóżku?

– Oczywiście 69! Haha

Masz pytanie lub wątpliwości do tej definicji?

Jeśli Twoim zdaniem definicja jest zbyt mało wartościowa lub znasz inne znaczenie tego słowa, dodaj swoją wersję wyjaśniającą znaczenie: "69" w komentarzu. Jeśli masz jakieś pytania lub problem z wyjaśnieniem, poinformuj nas o tym, a my postaramy się pomóc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Na tej podstronie sprawdzisz znaczenie słowa 69 w miejskim slangu. Wszystkie dostępne w słowniku MiejskiSlang.pl definicje i wyjaśnienia powstają przy wykorzystaniu research'u. informacji zebranych w internecie, a także opinii użytkowników. Staramy się, aby wszystkie definicje były na bieżąco sprawdzane i poprawiane, dzięki temu możesz być pewny znaczenia wielu słów pochodzących ze slangu młodzieżowego. Sprawdzając znaczenie słów posługuj się następującymi zwrotami: co to znaczy 69, definicja słowa 69, znaczenie słowo 69, co to jest 69, co oznacza 69.