Co to znaczy Edgy? - Definicja

Słowo Edgy pochodzi z angielskiego i potocznie jest określeniem na osobę, która usilnie stara się być postrzegana jako fajna i na czasie. Nosi modne ubrania, słucha popularnej muzyki i zawsze chce być na bieżąco. Często prezentuje się to karykaturalnie, stąd określenie edgy ma charakter prześmiewczy i ironiczny.

Egdy występuje tez w internecie jako określenie czegoś kontrowersyjnego, niesmacznego, poza wszelkimi normami społecznymi. Często jako element czarnego humoru bez zahamowań.

Co oznacza EDGY samo w sobie? Tłumaczenie z j. angielskiego to podenerwowany, zirytowany

– O proszę, nosi się Lacosty..

-No, zobacz jaki jestem egdy

lub

– Weź to zobacz!

– Nieeee! To jest edgy, fuuu..

Masz pytanie lub wątpliwości do tej definicji?

Jeśli Twoim zdaniem definicja jest zbyt mało wartościowa lub znasz inne znaczenie tego słowa, dodaj swoją wersję wyjaśniającą znaczenie: "Edgy" w komentarzu. Jeśli masz jakieś pytania lub problem z wyjaśnieniem, poinformuj nas o tym, a my postaramy się pomóc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Na tej podstronie sprawdzisz znaczenie słowa Edgy w miejskim slangu. Wszystkie dostępne w słowniku MiejskiSlang.pl definicje i wyjaśnienia powstają przy wykorzystaniu research'u. informacji zebranych w internecie, a także opinii użytkowników. Staramy się, aby wszystkie definicje były na bieżąco sprawdzane i poprawiane, dzięki temu możesz być pewny znaczenia wielu słów pochodzących ze slangu młodzieżowego. Sprawdzając znaczenie słów posługuj się następującymi zwrotami: co to znaczy Edgy, definicja słowa Edgy, znaczenie słowo Edgy, co to jest Edgy, co oznacza Edgy.