Co to znaczy Alvaro? - Definicja

Alvaro to w języku potocznym mężczyzna, który cieszy się dużym powodzeniem wśród kobiet, ma wiele partnerek i się tym obnosi. Mianem Alvaro określa się też przystojnego mężczyznę, dbającego o swój wygląd. Elegancko ubrany, o nienagannej fryzurze i zadbanym zaroście, często o urodzie „południowca”. Podoba się kobietom i jest tego świadomy.

Alvaro jest to włoskie męskie imię. Samo określenie przyjęło się z filmów, gdzie przystojniacy mieli tak na imię.

– Ty widziałeś tego Adama? On chyba na solarium zaczął chodzić..

– No, myśli że wielki Alvaro jest

Masz pytanie lub wątpliwości do tej definicji?

Jeśli Twoim zdaniem definicja jest zbyt mało wartościowa lub znasz inne znaczenie tego słowa, dodaj swoją wersję wyjaśniającą znaczenie: "Alvaro" w komentarzu. Jeśli masz jakieś pytania lub problem z wyjaśnieniem, poinformuj nas o tym, a my postaramy się pomóc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Na tej podstronie sprawdzisz znaczenie słowa Alvaro w miejskim slangu. Wszystkie dostępne w słowniku MiejskiSlang.pl definicje i wyjaśnienia powstają przy wykorzystaniu research'u. informacji zebranych w internecie, a także opinii użytkowników. Staramy się, aby wszystkie definicje były na bieżąco sprawdzane i poprawiane, dzięki temu możesz być pewny znaczenia wielu słów pochodzących ze slangu młodzieżowego. Sprawdzając znaczenie słów posługuj się następującymi zwrotami: co to znaczy Alvaro, definicja słowa Alvaro, znaczenie słowo Alvaro, co to jest Alvaro, co oznacza Alvaro.