Co to znaczy Bananowiec? - Definicja

Są dwa różne znaczenia tego słowa.

Po pierwsze Bananowcem jest statek, który jest przystosowany do transportu bananów.

Za to w slangu – Bananowiec określa osobę, która wywodzi się z bogatego domu i otrzymuje wszystko od rodziców. Zawsze ma pieniądze na swoje zachcianki, prowadzi lekki tryb życia. Bananowiec lubi obnosić się pieniędzmi, nosi markowe ciuchy i najczęściej widywany jest w drogich lokalach i klubach. Zazwyczaj mieszka w bogatej Warszawskiej dzielnicy i uczęszcza do prywatnej szkoły.

Sprawdź znaczenie: Bananowe dziecko

Masz pytanie lub wątpliwości do tej definicji?

Jeśli Twoim zdaniem definicja jest zbyt mało wartościowa lub znasz inne znaczenie tego słowa, dodaj swoją wersję wyjaśniającą znaczenie: "Bananowiec" w komentarzu. Jeśli masz jakieś pytania lub problem z wyjaśnieniem, poinformuj nas o tym, a my postaramy się pomóc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Na tej podstronie sprawdzisz znaczenie słowa Bananowiec w miejskim slangu. Wszystkie dostępne w słowniku MiejskiSlang.pl definicje i wyjaśnienia powstają przy wykorzystaniu research'u. informacji zebranych w internecie, a także opinii użytkowników. Staramy się, aby wszystkie definicje były na bieżąco sprawdzane i poprawiane, dzięki temu możesz być pewny znaczenia wielu słów pochodzących ze slangu młodzieżowego. Sprawdzając znaczenie słów posługuj się następującymi zwrotami: co to znaczy Bananowiec, definicja słowa Bananowiec, znaczenie słowo Bananowiec, co to jest Bananowiec, co oznacza Bananowiec.