Co to znaczy WUT? - Definicja

WUT to skrót od Warsaw University of Technology (Politechnika Warszawska), ale słowo to może także być używane w internecie jako slang. W tym kontekście WUT może oznaczać „co” lub „co się dzieje”, szczególnie w formie pytania. Jest to często używane na forach internetowych i w grach online.

Przykład:

  • Monika: Obejrzałeś ten nowy film na Netflixie?
  • Adam: Tak, ale w połowie mnie to znudziło, więc go wyłączyłem.
  • Monika: WUT, ten film jest super! Dlaczego nie dokończyłeś oglądania?
  • Adam: Nie wiem, po prostu nie miałem cierpliwości do dalszego oglądania.

Masz pytanie lub wątpliwości do tej definicji?

Jeśli Twoim zdaniem definicja jest zbyt mało wartościowa lub znasz inne znaczenie tego słowa, dodaj swoją wersję wyjaśniającą znaczenie: "WUT" w komentarzu. Jeśli masz jakieś pytania lub problem z wyjaśnieniem, poinformuj nas o tym, a my postaramy się pomóc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Na tej podstronie sprawdzisz znaczenie słowa WUT w miejskim slangu. Wszystkie dostępne w słowniku MiejskiSlang.pl definicje i wyjaśnienia powstają przy wykorzystaniu research'u. informacji zebranych w internecie, a także opinii użytkowników. Staramy się, aby wszystkie definicje były na bieżąco sprawdzane i poprawiane, dzięki temu możesz być pewny znaczenia wielu słów pochodzących ze slangu młodzieżowego. Sprawdzając znaczenie słów posługuj się następującymi zwrotami: co to znaczy WUT, definicja słowa WUT, znaczenie słowo WUT, co to jest WUT, co oznacza WUT.