Co to znaczy Wiedzieć co jest Pięć?? - Definicja

Wyrażenie wywodzi się ze slangu młodzieżowego, polskiego rapu.


„Co jest pięć”- geneza.
Pierwszy raz to wyrażenie padło w utworze DonGuralEsko – Pięć

Oznacza: domyślać się/ wiedzieć o co chodzi .

– Tomek pomożesz mi z zadaniem domowym ?

– Sorry Adam, ale nie wiem co jest pięć.

Masz pytanie lub wątpliwości do tej definicji?

Jeśli Twoim zdaniem definicja jest zbyt mało wartościowa lub znasz inne znaczenie tego słowa, dodaj swoją wersję wyjaśniającą znaczenie: "Wiedzieć co jest Pięć?" w komentarzu. Jeśli masz jakieś pytania lub problem z wyjaśnieniem, poinformuj nas o tym, a my postaramy się pomóc.

2 odpowiedzi do słowa “Wiedzieć co jest Pięć?

  1. Myślę że powiedzenie co jest pięć znaczy kumać pod każdym względem całokształt istnienia tz. danej rzeczy, sytuacji, itd. Moim zdaniem coś takiego mieć to jest mega. Właśnie to kumam😊🤪

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Na tej podstronie sprawdzisz znaczenie słowa Wiedzieć co jest Pięć? w miejskim slangu. Wszystkie dostępne w słowniku MiejskiSlang.pl definicje i wyjaśnienia powstają przy wykorzystaniu research'u. informacji zebranych w internecie, a także opinii użytkowników. Staramy się, aby wszystkie definicje były na bieżąco sprawdzane i poprawiane, dzięki temu możesz być pewny znaczenia wielu słów pochodzących ze slangu młodzieżowego. Sprawdzając znaczenie słów posługuj się następującymi zwrotami: co to znaczy Wiedzieć co jest Pięć?, definicja słowa Wiedzieć co jest Pięć?, znaczenie słowo Wiedzieć co jest Pięć?, co to jest Wiedzieć co jest Pięć?, co oznacza Wiedzieć co jest Pięć?.