Co to znaczy Bling Bling? - Definicja

„Bling bling” to slangowe wyrażenie, które odnosi się do drogich, przyciągających uwagę ozdób, biżuterii lub innych luksusowych akcesoriów. Słowo to pochodzi z języka angielskiego i jest często używane w kontekście kultury hip-hopowej i rapu.

Przykład:

  • Kamil: Widziałeś nową biżuterię Malika? Naprawdę robi wrażenie.
  • Karol: Tak, jego gruby łańcuch zrobiony z białego złota z diamentami, wygląda naprawdę kozacko.
  • Kamil: Słyszałem, że wydał na to fortunę.
  • Karol: No, hip-hopowcy lubią pokazywać swój bogaty styl życia. Dla nich to norma.
  • Kamil: Chyba też muszę zacząć zbierać na coś z bling bling. A może kupię sobie jakiś drogi złoty zegarek?

Masz pytanie lub wątpliwości do tej definicji?

Jeśli Twoim zdaniem definicja jest zbyt mało wartościowa lub znasz inne znaczenie tego słowa, dodaj swoją wersję wyjaśniającą znaczenie: "Bling Bling" w komentarzu. Jeśli masz jakieś pytania lub problem z wyjaśnieniem, poinformuj nas o tym, a my postaramy się pomóc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Na tej podstronie sprawdzisz znaczenie słowa Bling Bling w miejskim slangu. Wszystkie dostępne w słowniku MiejskiSlang.pl definicje i wyjaśnienia powstają przy wykorzystaniu research'u. informacji zebranych w internecie, a także opinii użytkowników. Staramy się, aby wszystkie definicje były na bieżąco sprawdzane i poprawiane, dzięki temu możesz być pewny znaczenia wielu słów pochodzących ze slangu młodzieżowego. Sprawdzając znaczenie słów posługuj się następującymi zwrotami: co to znaczy Bling Bling, definicja słowa Bling Bling, znaczenie słowo Bling Bling, co to jest Bling Bling, co oznacza Bling Bling.