Co to znaczy Prank? - Definicja

„Prank” to anglojęzyczne słowo, które w języku polskim można tłumaczyć jako „psikus” lub „żart”. Jest to czynność lub działanie, które ma na celu rozbawić lub zaskoczyć inną osobę. Pranki są zwykle planowane w celu zrobienia kawału z kogoś, często na wesoło lub żartobliwie, ale mogą również być krzywdzące lub obraźliwe, jeśli przekraczają granice dobrego smaku lub zasad moralnych. W ostatnich latach pranki stały się popularne w mediach społecznościowych (youtube, tiktok), gdzie ludzie często nagrywają filmy swoich żartów i udostępniają je online.

Przykład:

  • Mateusz: Jutro jest prima aprilis. Musimy przygotować jakiś fajny Prank!
  • Karolina: Zgadzam się, co proponujesz?
  • Mateusz: Może okleimy samochód Dawida papierem toaletowym?
  • Karolina: Ha ha, to będzie zabawne!

Masz pytanie lub wątpliwości do tej definicji?

Jeśli Twoim zdaniem definicja jest zbyt mało wartościowa lub znasz inne znaczenie tego słowa, dodaj swoją wersję wyjaśniającą znaczenie: "Prank" w komentarzu. Jeśli masz jakieś pytania lub problem z wyjaśnieniem, poinformuj nas o tym, a my postaramy się pomóc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Na tej podstronie sprawdzisz znaczenie słowa Prank w miejskim slangu. Wszystkie dostępne w słowniku MiejskiSlang.pl definicje i wyjaśnienia powstają przy wykorzystaniu research'u. informacji zebranych w internecie, a także opinii użytkowników. Staramy się, aby wszystkie definicje były na bieżąco sprawdzane i poprawiane, dzięki temu możesz być pewny znaczenia wielu słów pochodzących ze slangu młodzieżowego. Sprawdzając znaczenie słów posługuj się następującymi zwrotami: co to znaczy Prank, definicja słowa Prank, znaczenie słowo Prank, co to jest Prank, co oznacza Prank.