Co to znaczy Biblethump? - Definicja

„BibleThump” to emotka używana na platformie Twitch, która przedstawia postać płaczącego chłopca z opowieści biblijnych. Emotka ta jest często używana w kontekście żalu, smutku lub wrażliwości emocjonalnej.

Przykład:

  • Właśnie obejrzałem ostatni odcinek mojego ulubionego serialu i teraz płaczę jak dziecko.
  • BibleThump, też tak miałem po zakończeniu.
BibleThump

Masz pytanie lub wątpliwości do tej definicji?

Jeśli Twoim zdaniem definicja jest zbyt mało wartościowa lub znasz inne znaczenie tego słowa, dodaj swoją wersję wyjaśniającą znaczenie: "Biblethump" w komentarzu. Jeśli masz jakieś pytania lub problem z wyjaśnieniem, poinformuj nas o tym, a my postaramy się pomóc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Na tej podstronie sprawdzisz znaczenie słowa Biblethump w miejskim slangu. Wszystkie dostępne w słowniku MiejskiSlang.pl definicje i wyjaśnienia powstają przy wykorzystaniu research'u. informacji zebranych w internecie, a także opinii użytkowników. Staramy się, aby wszystkie definicje były na bieżąco sprawdzane i poprawiane, dzięki temu możesz być pewny znaczenia wielu słów pochodzących ze slangu młodzieżowego. Sprawdzając znaczenie słów posługuj się następującymi zwrotami: co to znaczy Biblethump, definicja słowa Biblethump, znaczenie słowo Biblethump, co to jest Biblethump, co oznacza Biblethump.