Co to znaczy BFF? - Definicja

BFF to skrót od anglojęzycznego wyrażenia „Best Friends Forever„, co w tłumaczeniu na język polski oznacza „Najlepsi przyjaciele na zawsze„. Jest to slangowy termin, którym ludzie określają swoją najbliższą przyjaźń. Często używany jest w kontekście mediów społecznościowych, gdzie ludzie oznaczają swoich BFF-ów w postach lub komentarzach.

Przykład:

  • Amanda: Hej, co u ciebie?
  • Kasia: Cześć, wszystko dobrze. Ostatnio miałam trudny dzień w pracy.
  • Amanda: Och, przykro mi to słyszeć. Czy chcesz porozmawiać o tym?
  • Emily: Tak, musze się wygadać. Wiesz, że jesteś dla mnie, moją BFF.
  • Amanda: Zawsze możesz na mnie liczyć! Zawsze Cię wysłucham i wesprę w trudnych chwilach.

Masz pytanie lub wątpliwości do tej definicji?

Jeśli Twoim zdaniem definicja jest zbyt mało wartościowa lub znasz inne znaczenie tego słowa, dodaj swoją wersję wyjaśniającą znaczenie: "BFF" w komentarzu. Jeśli masz jakieś pytania lub problem z wyjaśnieniem, poinformuj nas o tym, a my postaramy się pomóc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Na tej podstronie sprawdzisz znaczenie słowa BFF w miejskim slangu. Wszystkie dostępne w słowniku MiejskiSlang.pl definicje i wyjaśnienia powstają przy wykorzystaniu research'u. informacji zebranych w internecie, a także opinii użytkowników. Staramy się, aby wszystkie definicje były na bieżąco sprawdzane i poprawiane, dzięki temu możesz być pewny znaczenia wielu słów pochodzących ze slangu młodzieżowego. Sprawdzając znaczenie słów posługuj się następującymi zwrotami: co to znaczy BFF, definicja słowa BFF, znaczenie słowo BFF, co to jest BFF, co oznacza BFF.