Co to znaczy Baka? - Definicja

„Baka” to japońskie słowo, które w slangu internetowym stało się popularne wśród anglojęzycznych użytkowników internetu. W dosłownym tłumaczeniu oznacza „głupi” lub „niedouczony”, ale jest również używane jako wyrażenie obraźliwe lub sarkastyczne. W japońskiej kulturze jest to termin, który często pojawia się w anime i grach wideo, gdzie jest stosowany wobec postaci, które popełniają proste błędy lub zachowują się niemądrze.

Drugim znaczniem słowa Baka jest to slangowa nazwa marihuany, najpopularniejszego na świecie narkotyku.

Masz pytanie lub wątpliwości do tej definicji?

Jeśli Twoim zdaniem definicja jest zbyt mało wartościowa lub znasz inne znaczenie tego słowa, dodaj swoją wersję wyjaśniającą znaczenie: "Baka" w komentarzu. Jeśli masz jakieś pytania lub problem z wyjaśnieniem, poinformuj nas o tym, a my postaramy się pomóc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Na tej podstronie sprawdzisz znaczenie słowa Baka w miejskim slangu. Wszystkie dostępne w słowniku MiejskiSlang.pl definicje i wyjaśnienia powstają przy wykorzystaniu research'u. informacji zebranych w internecie, a także opinii użytkowników. Staramy się, aby wszystkie definicje były na bieżąco sprawdzane i poprawiane, dzięki temu możesz być pewny znaczenia wielu słów pochodzących ze slangu młodzieżowego. Sprawdzając znaczenie słów posługuj się następującymi zwrotami: co to znaczy Baka, definicja słowa Baka, znaczenie słowo Baka, co to jest Baka, co oznacza Baka.