Co to znaczy Jbc? - Definicja

Jest to skrót od sformułowania “Jakby co”. Stosowane jest w komunikatorach internetowych, w przypadku braku chęci pisania całymi zdaniami. Inne znaczenie tego skrótu to “Jebać”, czyli wulgarne i dosłowne wyrażenie braku szacunku, obojętności lub chęci pozbycia się czegoś.

-JBC spałam wczoraj u Ciebie.

– No spoko, a co tam?

– Starzy nie mogą się dowiedzieć, że byłam u Michała.

– Oks

Masz pytanie lub wątpliwości do tej definicji?

Jeśli Twoim zdaniem definicja jest zbyt mało wartościowa lub znasz inne znaczenie tego słowa, dodaj swoją wersję wyjaśniającą znaczenie: "Jbc" w komentarzu. Jeśli masz jakieś pytania lub problem z wyjaśnieniem, poinformuj nas o tym, a my postaramy się pomóc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Na tej podstronie sprawdzisz znaczenie słowa Jbc w miejskim slangu. Wszystkie dostępne w słowniku MiejskiSlang.pl definicje i wyjaśnienia powstają przy wykorzystaniu research'u. informacji zebranych w internecie, a także opinii użytkowników. Staramy się, aby wszystkie definicje były na bieżąco sprawdzane i poprawiane, dzięki temu możesz być pewny znaczenia wielu słów pochodzących ze slangu młodzieżowego. Sprawdzając znaczenie słów posługuj się następującymi zwrotami: co to znaczy Jbc, definicja słowa Jbc, znaczenie słowo Jbc, co to jest Jbc, co oznacza Jbc.