Co to znaczy Ara Ara? - Definicja

„Ara ara” to japońskie wyrażenie, które może być używane na wiele sposobów, ale zwykle oznacza zaskoczenie, zainteresowanie lub zaczepienie rozmówcy w sposób lekko flirtujący lub uroczy. Czasem jest to również używane jako forma komunikacji dla postaci kobiecych w japońskich mangach i anime.

Masz pytanie lub wątpliwości do tej definicji?

Jeśli Twoim zdaniem definicja jest zbyt mało wartościowa lub znasz inne znaczenie tego słowa, dodaj swoją wersję wyjaśniającą znaczenie: "Ara Ara" w komentarzu. Jeśli masz jakieś pytania lub problem z wyjaśnieniem, poinformuj nas o tym, a my postaramy się pomóc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Na tej podstronie sprawdzisz znaczenie słowa Ara Ara w miejskim slangu. Wszystkie dostępne w słowniku MiejskiSlang.pl definicje i wyjaśnienia powstają przy wykorzystaniu research'u. informacji zebranych w internecie, a także opinii użytkowników. Staramy się, aby wszystkie definicje były na bieżąco sprawdzane i poprawiane, dzięki temu możesz być pewny znaczenia wielu słów pochodzących ze slangu młodzieżowego. Sprawdzając znaczenie słów posługuj się następującymi zwrotami: co to znaczy Ara Ara, definicja słowa Ara Ara, znaczenie słowo Ara Ara, co to jest Ara Ara, co oznacza Ara Ara.