Co to znaczy Cohones? - Definicja

Cohones, czy też spolszczone kochones to zapożyczenie z języka hiszpańskiego. Słowo to oznacza bezpośrednio męskie jądra, ale polska młodzież wykorzystuje to określenie również w innych przypadkach.

Mieć cohones – mieć odwagę, mieć jaja.

– Czy on serio to zrobił? Ja bym się nie odważyła!

– Noo, on to ma wielkie cohones!

Młodzież wykorzystuje cohones jako określenie „pieniędzy”

– Maciek zmienił prace!

– Tak, słyszałam że robi ogromne cohones!

Masz pytanie lub wątpliwości do tej definicji?

Jeśli Twoim zdaniem definicja jest zbyt mało wartościowa lub znasz inne znaczenie tego słowa, dodaj swoją wersję wyjaśniającą znaczenie: "Cohones" w komentarzu. Jeśli masz jakieś pytania lub problem z wyjaśnieniem, poinformuj nas o tym, a my postaramy się pomóc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Na tej podstronie sprawdzisz znaczenie słowa Cohones w miejskim slangu. Wszystkie dostępne w słowniku MiejskiSlang.pl definicje i wyjaśnienia powstają przy wykorzystaniu research'u. informacji zebranych w internecie, a także opinii użytkowników. Staramy się, aby wszystkie definicje były na bieżąco sprawdzane i poprawiane, dzięki temu możesz być pewny znaczenia wielu słów pochodzących ze slangu młodzieżowego. Sprawdzając znaczenie słów posługuj się następującymi zwrotami: co to znaczy Cohones, definicja słowa Cohones, znaczenie słowo Cohones, co to jest Cohones, co oznacza Cohones.