Co to znaczy 1337? - Definicja

„1337” to slangowe określenie, które wywodzi się z kultury internetowej i oznacza „leet” lub „elite”.

Początkowo „1337” było używane przez graczy jako forma kodu lub języka specjalnego, a później stało się popularnym językiem internetowym. Zawiera ona szereg skrótów, alternatywnych zapisów słów i liczb, które są stosowane w celu utajnienia lub szyfrowania treści.

Słowo „1337” jest również używane jako określenie na osobę lub grupę osób, które są bardzo dobre w danej dziedzinie lub wyróżniają się w jakimś konkretnym aspekcie.

Warto zauważyć, że w dzisiejszych czasach „1337” jest mniej popularne niż kiedyś, jednak wciąż może być używane przez niektóre osoby, w szczególności przez graczy i hakerów.

Masz pytanie lub wątpliwości do tej definicji?

Jeśli Twoim zdaniem definicja jest zbyt mało wartościowa lub znasz inne znaczenie tego słowa, dodaj swoją wersję wyjaśniającą znaczenie: "1337" w komentarzu. Jeśli masz jakieś pytania lub problem z wyjaśnieniem, poinformuj nas o tym, a my postaramy się pomóc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Na tej podstronie sprawdzisz znaczenie słowa 1337 w miejskim slangu. Wszystkie dostępne w słowniku MiejskiSlang.pl definicje i wyjaśnienia powstają przy wykorzystaniu research'u. informacji zebranych w internecie, a także opinii użytkowników. Staramy się, aby wszystkie definicje były na bieżąco sprawdzane i poprawiane, dzięki temu możesz być pewny znaczenia wielu słów pochodzących ze slangu młodzieżowego. Sprawdzając znaczenie słów posługuj się następującymi zwrotami: co to znaczy 1337, definicja słowa 1337, znaczenie słowo 1337, co to jest 1337, co oznacza 1337.