Co to znaczy RDM? - Definicja

„RDM” to slangowe określenie, które pochodzi z gier komputerowych, szczególnie z gier RPG lub MMORPG.

„RDM” oznacza „Random Deathmatch” (losowe morderstwo), co jest uważane za złamanie zasad gry. Odnosi się do sytuacji, w której gracz zabija innego gracza bez uzasadnionego powodu lub bez wcześniejszej zgody na walkę. Jest to uważane za formę nieuczciwej gry i często prowadzi do kłótni między graczami.

Przykład:

  • Dlaczego zabiłeś tego gracza bez powodu?
  • To było RDM i narusza zasady gry!

Masz pytanie lub wątpliwości do tej definicji?

Jeśli Twoim zdaniem definicja jest zbyt mało wartościowa lub znasz inne znaczenie tego słowa, dodaj swoją wersję wyjaśniającą znaczenie: "RDM" w komentarzu. Jeśli masz jakieś pytania lub problem z wyjaśnieniem, poinformuj nas o tym, a my postaramy się pomóc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Na tej podstronie sprawdzisz znaczenie słowa RDM w miejskim slangu. Wszystkie dostępne w słowniku MiejskiSlang.pl definicje i wyjaśnienia powstają przy wykorzystaniu research'u. informacji zebranych w internecie, a także opinii użytkowników. Staramy się, aby wszystkie definicje były na bieżąco sprawdzane i poprawiane, dzięki temu możesz być pewny znaczenia wielu słów pochodzących ze slangu młodzieżowego. Sprawdzając znaczenie słów posługuj się następującymi zwrotami: co to znaczy RDM, definicja słowa RDM, znaczenie słowo RDM, co to jest RDM, co oznacza RDM.