Co to znaczy Sebix? - Definicja

Słowo „Sebix” to slangowe określenie stosowane głównie w Polsce, które odnosi się do osoby z kiepskim stylem ubierania się, zazwyczaj z niskim poziomem kultury osobistej i wulgarnym zachowaniem. Często sebixem nazywane są osoby, które preferują tanie i kiczowate ubrania, a ich styl jest uważany za brzydki i nieestetyczny.

Sebix to osoba, która preferuje tanie i kiczowate ubrania, często z logotypami i napisami popularnych marek, które nie zawsze są oryginalne. Mogą to być np. bluzy z kapturem, dresy, spodnie z niskim krokiem, duże buty sportowe, ciężkie łańcuchy i złote łańcuszki.

Przykład:

„Nie idź do tego klubu, tam zawsze pełno sebixów, którzy tylko szukają awantur i burd.”

W tym przypadku słowo „sebix” zostało użyte w kontekście opisu grupy ludzi o niskim poziomie kultury i wulgarnym zachowaniu, którzy zwykle powodują problemy i burdy w miejscach publicznych.

Masz pytanie lub wątpliwości do tej definicji?

Jeśli Twoim zdaniem definicja jest zbyt mało wartościowa lub znasz inne znaczenie tego słowa, dodaj swoją wersję wyjaśniającą znaczenie: "Sebix" w komentarzu. Jeśli masz jakieś pytania lub problem z wyjaśnieniem, poinformuj nas o tym, a my postaramy się pomóc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Na tej podstronie sprawdzisz znaczenie słowa Sebix w miejskim slangu. Wszystkie dostępne w słowniku MiejskiSlang.pl definicje i wyjaśnienia powstają przy wykorzystaniu research'u. informacji zebranych w internecie, a także opinii użytkowników. Staramy się, aby wszystkie definicje były na bieżąco sprawdzane i poprawiane, dzięki temu możesz być pewny znaczenia wielu słów pochodzących ze slangu młodzieżowego. Sprawdzając znaczenie słów posługuj się następującymi zwrotami: co to znaczy Sebix, definicja słowa Sebix, znaczenie słowo Sebix, co to jest Sebix, co oznacza Sebix.