Co to znaczy Masakra? - Definicja

Słowo masakra w slangu pojawiło się około 2006 roku, gdy w filmie „Testosteron” użyto tego sformułowania. W tłumaczeniu dosłownym jest to tragiczne wydarzenie z dużą ilością ofiar, najczęściej morderstwo.

Masakra – to określenie na nieciekawą sytuację, kłopotliwe zdarzenie, wyolbrzymienie jakiegoś problemu.
Jest to negatywne określenie jakiejś sytuacji.

– Jaki jest dzisiaj beznadziejny dzień..
– Ciśnienie niskie, masakra

Masz pytanie lub wątpliwości do tej definicji?

Jeśli Twoim zdaniem definicja jest zbyt mało wartościowa lub znasz inne znaczenie tego słowa, dodaj swoją wersję wyjaśniającą znaczenie: "Masakra" w komentarzu. Jeśli masz jakieś pytania lub problem z wyjaśnieniem, poinformuj nas o tym, a my postaramy się pomóc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Na tej podstronie sprawdzisz znaczenie słowa Masakra w miejskim slangu. Wszystkie dostępne w słowniku MiejskiSlang.pl definicje i wyjaśnienia powstają przy wykorzystaniu research'u. informacji zebranych w internecie, a także opinii użytkowników. Staramy się, aby wszystkie definicje były na bieżąco sprawdzane i poprawiane, dzięki temu możesz być pewny znaczenia wielu słów pochodzących ze slangu młodzieżowego. Sprawdzając znaczenie słów posługuj się następującymi zwrotami: co to znaczy Masakra, definicja słowa Masakra, znaczenie słowo Masakra, co to jest Masakra, co oznacza Masakra.