Co to znaczy Dwudzionek? - Definicja

Często Polacy zastanawiali się jak mówiono na Weekend, gdy nie znano języka angielskiego. I tak młodzież postanowiła znaleźć takie słowo.

Dwudzionek – jest to określenie właśnie Weekendu, używane przez młodzież.

– Widzimy się jutro?
– Nie, jutro nie mam czasu, ale dwudzionek mam wolny

Masz pytanie lub wątpliwości do tej definicji?

Jeśli Twoim zdaniem definicja jest zbyt mało wartościowa lub znasz inne znaczenie tego słowa, dodaj swoją wersję wyjaśniającą znaczenie: "Dwudzionek" w komentarzu. Jeśli masz jakieś pytania lub problem z wyjaśnieniem, poinformuj nas o tym, a my postaramy się pomóc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Na tej podstronie sprawdzisz znaczenie słowa Dwudzionek w miejskim slangu. Wszystkie dostępne w słowniku MiejskiSlang.pl definicje i wyjaśnienia powstają przy wykorzystaniu research'u. informacji zebranych w internecie, a także opinii użytkowników. Staramy się, aby wszystkie definicje były na bieżąco sprawdzane i poprawiane, dzięki temu możesz być pewny znaczenia wielu słów pochodzących ze slangu młodzieżowego. Sprawdzając znaczenie słów posługuj się następującymi zwrotami: co to znaczy Dwudzionek, definicja słowa Dwudzionek, znaczenie słowo Dwudzionek, co to jest Dwudzionek, co oznacza Dwudzionek.