Co to znaczy Haraszo? - Definicja

Haraszo to zapożyczenie z języka rosyjskiego, co oznacza „dobrze, w porządku”. W języku potocznym używane jest w celu przytaknięcia lub wyrażenia aprobaty.

– Uff, skończyłam ten projekt na czas

– To haraszo

Masz pytanie lub wątpliwości do tej definicji?

Jeśli Twoim zdaniem definicja jest zbyt mało wartościowa lub znasz inne znaczenie tego słowa, dodaj swoją wersję wyjaśniającą znaczenie: "Haraszo" w komentarzu. Jeśli masz jakieś pytania lub problem z wyjaśnieniem, poinformuj nas o tym, a my postaramy się pomóc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Na tej podstronie sprawdzisz znaczenie słowa Haraszo w miejskim slangu. Wszystkie dostępne w słowniku MiejskiSlang.pl definicje i wyjaśnienia powstają przy wykorzystaniu research'u. informacji zebranych w internecie, a także opinii użytkowników. Staramy się, aby wszystkie definicje były na bieżąco sprawdzane i poprawiane, dzięki temu możesz być pewny znaczenia wielu słów pochodzących ze slangu młodzieżowego. Sprawdzając znaczenie słów posługuj się następującymi zwrotami: co to znaczy Haraszo, definicja słowa Haraszo, znaczenie słowo Haraszo, co to jest Haraszo, co oznacza Haraszo.