Co to znaczy Habibi? - Definicja

„Habibi” to słowo pochodzenia arabskiego, które oznacza „kochanek” lub „ukochany”. Może być używane zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety do określenia swojego partnera romantycznego.

Słowo to jest również często używane przez przyjaciół lub rodzinę do określenia bliskiej osoby, np. „mój habibi brat” lub „moja habibi siostra”. Habibi jest też używany przez arabskie kultury poza ich językiem ojczystym.

Masz pytanie lub wątpliwości do tej definicji?

Jeśli Twoim zdaniem definicja jest zbyt mało wartościowa lub znasz inne znaczenie tego słowa, dodaj swoją wersję wyjaśniającą znaczenie: "Habibi" w komentarzu. Jeśli masz jakieś pytania lub problem z wyjaśnieniem, poinformuj nas o tym, a my postaramy się pomóc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Na tej podstronie sprawdzisz znaczenie słowa Habibi w miejskim slangu. Wszystkie dostępne w słowniku MiejskiSlang.pl definicje i wyjaśnienia powstają przy wykorzystaniu research'u. informacji zebranych w internecie, a także opinii użytkowników. Staramy się, aby wszystkie definicje były na bieżąco sprawdzane i poprawiane, dzięki temu możesz być pewny znaczenia wielu słów pochodzących ze slangu młodzieżowego. Sprawdzając znaczenie słów posługuj się następującymi zwrotami: co to znaczy Habibi, definicja słowa Habibi, znaczenie słowo Habibi, co to jest Habibi, co oznacza Habibi.