Co to znaczy Galmok? - Definicja

Słowo galmok jest skrótem od Galeria Mokotów, czyli jednej z popularniejszych galerii handlowych w Warszawie. Nazywana jest tak powszechnie przez mieszkańców stolicy.

– Trzeba w tym roku szybciej kupić prezenty, żeby nie chodzić w tych tłumach

– Koleżanka pracuje w Galmoku to mówi, że już jest ludzi pełno..

Masz pytanie lub wątpliwości do tej definicji?

Jeśli Twoim zdaniem definicja jest zbyt mało wartościowa lub znasz inne znaczenie tego słowa, dodaj swoją wersję wyjaśniającą znaczenie: "Galmok" w komentarzu. Jeśli masz jakieś pytania lub problem z wyjaśnieniem, poinformuj nas o tym, a my postaramy się pomóc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Na tej podstronie sprawdzisz znaczenie słowa Galmok w miejskim slangu. Wszystkie dostępne w słowniku MiejskiSlang.pl definicje i wyjaśnienia powstają przy wykorzystaniu research'u. informacji zebranych w internecie, a także opinii użytkowników. Staramy się, aby wszystkie definicje były na bieżąco sprawdzane i poprawiane, dzięki temu możesz być pewny znaczenia wielu słów pochodzących ze slangu młodzieżowego. Sprawdzając znaczenie słów posługuj się następującymi zwrotami: co to znaczy Galmok, definicja słowa Galmok, znaczenie słowo Galmok, co to jest Galmok, co oznacza Galmok.