Co to znaczy Feta? - Definicja

Słowo „feta” może mieć kilka znaczeń w zależności od kontekstu, ale w języku potocznym często odnosi się do sera feta, który jest pochodzenia greckiego. W slangu internetowym lub wśród młodzieży, „feta” może odnosić się do amfetaminy (silnie działający narkotyk) lub do samego działania naśladującego skutki zażycia tego narkotyku.

Przykład:

  • Słyszałaś o nowej dostawie fety, która jest teraz na rynku?
  • Tak! Byłam na imprezie z kolegami i wszyscy tam brali fetę.

Masz pytanie lub wątpliwości do tej definicji?

Jeśli Twoim zdaniem definicja jest zbyt mało wartościowa lub znasz inne znaczenie tego słowa, dodaj swoją wersję wyjaśniającą znaczenie: "Feta" w komentarzu. Jeśli masz jakieś pytania lub problem z wyjaśnieniem, poinformuj nas o tym, a my postaramy się pomóc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Na tej podstronie sprawdzisz znaczenie słowa Feta w miejskim slangu. Wszystkie dostępne w słowniku MiejskiSlang.pl definicje i wyjaśnienia powstają przy wykorzystaniu research'u. informacji zebranych w internecie, a także opinii użytkowników. Staramy się, aby wszystkie definicje były na bieżąco sprawdzane i poprawiane, dzięki temu możesz być pewny znaczenia wielu słów pochodzących ze slangu młodzieżowego. Sprawdzając znaczenie słów posługuj się następującymi zwrotami: co to znaczy Feta, definicja słowa Feta, znaczenie słowo Feta, co to jest Feta, co oznacza Feta.