Co to znaczy Do a barrel roll? - Definicja

„Do a barrel roll” to internetowe mem i slangowe wyrażenie, które wywodzi się z popularnej gry wideo Star Fox. W grze, instruktor postaci Fox McCloud często mówi graczowi „Do a barrel roll!”, aby pomóc mu uniknąć ataków przeciwników.

Jednakże, w internecie, „do a barrel roll” stało się popularnym memem, który jest stosowany w celu zachęcenia kogoś do wykonania nieoczekiwanej akcji, lub po prostu jako żartobliwa sugestia, aby ktoś zrobił salto lub obrót wokół własnej osi.

Można to słowo również znaleźć na stronie Google – wpisanie „Do a barrel roll” w wyszukiwarkę Google sprawi, że strona obróci się o 360 stopni.

Przykład:

  • Jan: „Nie wiem, co mam robić, aby wygrać tę grę. Ciągle przegrywam!”
  • Kasia: „Może musisz spróbować czegoś nowego? Spróbuj zrobić coś nieoczekiwanego, co zaskoczy twojego przeciwnika.”
  • Jan: „No tak, może powinienem zrobić jakieś akrobacje lub unik, jak to robią w Star Foxie?”
  • Kasia: „Dokładnie! Do a barrel roll!”

Masz pytanie lub wątpliwości do tej definicji?

Jeśli Twoim zdaniem definicja jest zbyt mało wartościowa lub znasz inne znaczenie tego słowa, dodaj swoją wersję wyjaśniającą znaczenie: "Do a barrel roll" w komentarzu. Jeśli masz jakieś pytania lub problem z wyjaśnieniem, poinformuj nas o tym, a my postaramy się pomóc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Na tej podstronie sprawdzisz znaczenie słowa Do a barrel roll w miejskim slangu. Wszystkie dostępne w słowniku MiejskiSlang.pl definicje i wyjaśnienia powstają przy wykorzystaniu research'u. informacji zebranych w internecie, a także opinii użytkowników. Staramy się, aby wszystkie definicje były na bieżąco sprawdzane i poprawiane, dzięki temu możesz być pewny znaczenia wielu słów pochodzących ze slangu młodzieżowego. Sprawdzając znaczenie słów posługuj się następującymi zwrotami: co to znaczy Do a barrel roll, definicja słowa Do a barrel roll, znaczenie słowo Do a barrel roll, co to jest Do a barrel roll, co oznacza Do a barrel roll.