Co to znaczy Digidongi? - Definicja

Digidongi to określenie, które pojawia się w różnych znaczeniach.
Kiedyś digidongi to było określenie na kobiecy biust.

Aktualnie to określenie na włosy rosnące okolicy odbytu, które są niedbale pozlepiane kałem. Słowo ma więc wydźwięk negatywny i stosuje się je w odniesieniu do osób, które nie dbają o higienę osobistą.

– Ale coś wali… Przyznaj się, masz digidongi w dupie!

– Odwal się!

Masz pytanie lub wątpliwości do tej definicji?

Jeśli Twoim zdaniem definicja jest zbyt mało wartościowa lub znasz inne znaczenie tego słowa, dodaj swoją wersję wyjaśniającą znaczenie: "Digidongi" w komentarzu. Jeśli masz jakieś pytania lub problem z wyjaśnieniem, poinformuj nas o tym, a my postaramy się pomóc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Na tej podstronie sprawdzisz znaczenie słowa Digidongi w miejskim slangu. Wszystkie dostępne w słowniku MiejskiSlang.pl definicje i wyjaśnienia powstają przy wykorzystaniu research'u. informacji zebranych w internecie, a także opinii użytkowników. Staramy się, aby wszystkie definicje były na bieżąco sprawdzane i poprawiane, dzięki temu możesz być pewny znaczenia wielu słów pochodzących ze slangu młodzieżowego. Sprawdzając znaczenie słów posługuj się następującymi zwrotami: co to znaczy Digidongi, definicja słowa Digidongi, znaczenie słowo Digidongi, co to jest Digidongi, co oznacza Digidongi.