Co to znaczy Futer? - Definicja

Futer to w slangu młodzieżowym odpowiednik amfetaminy. Czasami osobę po amfetaminie określa się mianem nafutrowania. Samo słowo futer jest germanizmem i oznacza pokarm, jedzenie.

– Dasz radę ogarnąć mi na jutro trochę futera?

– Spoko, ile chcesz?

Masz pytanie lub wątpliwości do tej definicji?

Jeśli Twoim zdaniem definicja jest zbyt mało wartościowa lub znasz inne znaczenie tego słowa, dodaj swoją wersję wyjaśniającą znaczenie: "Futer" w komentarzu. Jeśli masz jakieś pytania lub problem z wyjaśnieniem, poinformuj nas o tym, a my postaramy się pomóc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Na tej podstronie sprawdzisz znaczenie słowa Futer w miejskim slangu. Wszystkie dostępne w słowniku MiejskiSlang.pl definicje i wyjaśnienia powstają przy wykorzystaniu research'u. informacji zebranych w internecie, a także opinii użytkowników. Staramy się, aby wszystkie definicje były na bieżąco sprawdzane i poprawiane, dzięki temu możesz być pewny znaczenia wielu słów pochodzących ze slangu młodzieżowego. Sprawdzając znaczenie słów posługuj się następującymi zwrotami: co to znaczy Futer, definicja słowa Futer, znaczenie słowo Futer, co to jest Futer, co oznacza Futer.