Co to znaczy Alternatywka? - Definicja

Alternatywka jest to określenie osoby – najczęściej dziewczyny o alternatywnych gustach.
Mówi się tu zarówno o muzyce alternatywnej, jak również o wyglądzie i ubieraniu się w sposób alternatywny. Najcześciej są to szerokie, oversize bluzy, kolorowe włosy, glany, rajstopy kabaretki – ulubiony kolor to czarny.

Dziewczyna ta słucha specjalnej muzyki, między innymi: Lil Peep, Billie Eilish i innych. Na twarzy widać u niej zadumę lub lekki smutek po depresji. Jest to osoba, która bardzo dużo rozmyśla nad sensem życia, lubuje się w tematach satanistycznych.

– Coś ty się tak ubrała dziwnie.. wyglądasz jak Alternatywka

Masz pytanie lub wątpliwości do tej definicji?

Jeśli Twoim zdaniem definicja jest zbyt mało wartościowa lub znasz inne znaczenie tego słowa, dodaj swoją wersję wyjaśniającą znaczenie: "Alternatywka" w komentarzu. Jeśli masz jakieś pytania lub problem z wyjaśnieniem, poinformuj nas o tym, a my postaramy się pomóc.

Jedna odpowiedź do słowa: “Alternatywka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Na tej podstronie sprawdzisz znaczenie słowa Alternatywka w miejskim slangu. Wszystkie dostępne w słowniku MiejskiSlang.pl definicje i wyjaśnienia powstają przy wykorzystaniu research'u. informacji zebranych w internecie, a także opinii użytkowników. Staramy się, aby wszystkie definicje były na bieżąco sprawdzane i poprawiane, dzięki temu możesz być pewny znaczenia wielu słów pochodzących ze slangu młodzieżowego. Sprawdzając znaczenie słów posługuj się następującymi zwrotami: co to znaczy Alternatywka, definicja słowa Alternatywka, znaczenie słowo Alternatywka, co to jest Alternatywka, co oznacza Alternatywka.