Co to znaczy Ogarnąć/ Ogarnąć się? - Definicja

Ogarnąć się, ogarnąć coś, ogarniać to sformułowanie, które określa sytuację, do której człowiek powinien się dostosować. Tyczy się to nie tylko zachowania, ale również wyglądu fizycznego.

Ogarnąć można informację, czyli zrozumieć ją
Ogarnąć się można w sposób fizyczny lub psychiczny.
Bardzo często to sformułowanie występuje w slangu młodzieżowym, ale również korzystają z niego coraz to starsze osoby.
Określenie, które bardzo pomaga w komunikacji do drugiego człowieka.

– Dlaczego jesteś taki brudny? Ogarnij się!

– … I tu dodajemy te ułamki..
– … czekaj – nie ogarniam tego

Masz pytanie lub wątpliwości do tej definicji?

Jeśli Twoim zdaniem definicja jest zbyt mało wartościowa lub znasz inne znaczenie tego słowa, dodaj swoją wersję wyjaśniającą znaczenie: "Ogarnąć/ Ogarnąć się" w komentarzu. Jeśli masz jakieś pytania lub problem z wyjaśnieniem, poinformuj nas o tym, a my postaramy się pomóc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Na tej podstronie sprawdzisz znaczenie słowa Ogarnąć/ Ogarnąć się w miejskim slangu. Wszystkie dostępne w słowniku MiejskiSlang.pl definicje i wyjaśnienia powstają przy wykorzystaniu research'u. informacji zebranych w internecie, a także opinii użytkowników. Staramy się, aby wszystkie definicje były na bieżąco sprawdzane i poprawiane, dzięki temu możesz być pewny znaczenia wielu słów pochodzących ze slangu młodzieżowego. Sprawdzając znaczenie słów posługuj się następującymi zwrotami: co to znaczy Ogarnąć/ Ogarnąć się, definicja słowa Ogarnąć/ Ogarnąć się, znaczenie słowo Ogarnąć/ Ogarnąć się, co to jest Ogarnąć/ Ogarnąć się, co oznacza Ogarnąć/ Ogarnąć się.