Co to znaczy Triggerować? - Definicja

Słowo używane w slangu młodzieżowym. Jest to zapożyczenie z języka angielskiego.

Triggerować, striggerować oznacza coś denerwującego, coś co wywołuje silne, negatywne uczucia. Wiąże się to z silnymi emocjami.

– Widziałeś co zrobili w szkole?
– Tak! Jak mnie to striggerowało!

Masz pytanie lub wątpliwości do tej definicji?

Jeśli Twoim zdaniem definicja jest zbyt mało wartościowa lub znasz inne znaczenie tego słowa, dodaj swoją wersję wyjaśniającą znaczenie: "Triggerować" w komentarzu. Jeśli masz jakieś pytania lub problem z wyjaśnieniem, poinformuj nas o tym, a my postaramy się pomóc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Na tej podstronie sprawdzisz znaczenie słowa Triggerować w miejskim slangu. Wszystkie dostępne w słowniku MiejskiSlang.pl definicje i wyjaśnienia powstają przy wykorzystaniu research'u. informacji zebranych w internecie, a także opinii użytkowników. Staramy się, aby wszystkie definicje były na bieżąco sprawdzane i poprawiane, dzięki temu możesz być pewny znaczenia wielu słów pochodzących ze slangu młodzieżowego. Sprawdzając znaczenie słów posługuj się następującymi zwrotami: co to znaczy Triggerować, definicja słowa Triggerować, znaczenie słowo Triggerować, co to jest Triggerować, co oznacza Triggerować.