Co to znaczy Sztos? - Definicja

Słowo najczęściej używane przez młodzież, oznacza coś super, niesamowitego. Słowo pochodzi z języka niemieckiego, było ono używane wcześniej nawet w literaturze. Dzięki temu, że słowo jest dźwięczne i krótkie to przyjęło się wśród młodzieży.

– Słyszałeś ? Jutro jedziemy na wycieczkę.
– Ale Sztos !!

Masz pytanie lub wątpliwości do tej definicji?

Jeśli Twoim zdaniem definicja jest zbyt mało wartościowa lub znasz inne znaczenie tego słowa, dodaj swoją wersję wyjaśniającą znaczenie: "Sztos" w komentarzu. Jeśli masz jakieś pytania lub problem z wyjaśnieniem, poinformuj nas o tym, a my postaramy się pomóc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Na tej podstronie sprawdzisz znaczenie słowa Sztos w miejskim slangu. Wszystkie dostępne w słowniku MiejskiSlang.pl definicje i wyjaśnienia powstają przy wykorzystaniu research'u. informacji zebranych w internecie, a także opinii użytkowników. Staramy się, aby wszystkie definicje były na bieżąco sprawdzane i poprawiane, dzięki temu możesz być pewny znaczenia wielu słów pochodzących ze slangu młodzieżowego. Sprawdzając znaczenie słów posługuj się następującymi zwrotami: co to znaczy Sztos, definicja słowa Sztos, znaczenie słowo Sztos, co to jest Sztos, co oznacza Sztos.