Co to znaczy Pokemon? - Definicja

Słowo wzięło się z animowanego filmu o tej nazwie. Jednak w tym przypadku nie oznacza wymyślonego zwierzątka.

Słowo Pokemon jest używane przez młodzież, jako określenie osoby dziwnej, najczęściej ubranej bardzo specyficznie, z kolorowymi włosami.

– Co to takiego jest?
– A jakiś Pokemon tam idzie..

Używane jest również na forach internetowych, gdzie osoby małoletnie piszą wiadomości w specyficzny sposób, używając na przemian dużych i małych liter.

– SSZszeSC sIOmalECzki ĆiO tAM?
– Spadaj Pokemonie!

Masz pytanie lub wątpliwości do tej definicji?

Jeśli Twoim zdaniem definicja jest zbyt mało wartościowa lub znasz inne znaczenie tego słowa, dodaj swoją wersję wyjaśniającą znaczenie: "Pokemon" w komentarzu. Jeśli masz jakieś pytania lub problem z wyjaśnieniem, poinformuj nas o tym, a my postaramy się pomóc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Na tej podstronie sprawdzisz znaczenie słowa Pokemon w miejskim slangu. Wszystkie dostępne w słowniku MiejskiSlang.pl definicje i wyjaśnienia powstają przy wykorzystaniu research'u. informacji zebranych w internecie, a także opinii użytkowników. Staramy się, aby wszystkie definicje były na bieżąco sprawdzane i poprawiane, dzięki temu możesz być pewny znaczenia wielu słów pochodzących ze slangu młodzieżowego. Sprawdzając znaczenie słów posługuj się następującymi zwrotami: co to znaczy Pokemon, definicja słowa Pokemon, znaczenie słowo Pokemon, co to jest Pokemon, co oznacza Pokemon.