Co to znaczy Ochlejmorda? - Definicja

Ochlejmorda jest to określenie osoby pijącej alkohol w bardzo dużych ilościach. Często nazywa się tak alkoholika, który nie wygląda, ani nie pachnie dobrze i ciągle chodzi pod wpływem alkoholu.

-Tyle ludzi pod sklepem stało, nie mogłam wejść.
– Daj spokuj, same ochlejmordy!

Masz pytanie lub wątpliwości do tej definicji?

Jeśli Twoim zdaniem definicja jest zbyt mało wartościowa lub znasz inne znaczenie tego słowa, dodaj swoją wersję wyjaśniającą znaczenie: "Ochlejmorda" w komentarzu. Jeśli masz jakieś pytania lub problem z wyjaśnieniem, poinformuj nas o tym, a my postaramy się pomóc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Na tej podstronie sprawdzisz znaczenie słowa Ochlejmorda w miejskim slangu. Wszystkie dostępne w słowniku MiejskiSlang.pl definicje i wyjaśnienia powstają przy wykorzystaniu research'u. informacji zebranych w internecie, a także opinii użytkowników. Staramy się, aby wszystkie definicje były na bieżąco sprawdzane i poprawiane, dzięki temu możesz być pewny znaczenia wielu słów pochodzących ze slangu młodzieżowego. Sprawdzając znaczenie słów posługuj się następującymi zwrotami: co to znaczy Ochlejmorda, definicja słowa Ochlejmorda, znaczenie słowo Ochlejmorda, co to jest Ochlejmorda, co oznacza Ochlejmorda.