Co to znaczy Najmanka? - Definicja

Oznacza niebieską kurtkę. Słowo wzięło się od popularnej akcji z Marcinem Najmanem, polskim zawodnikiem mieszanych sztuk walki. Zawodnik miał spotkać się z innym mężczyzną i czekał na niego właśnie w niebieskiej kurtce.

– Fajna ta niebieska kurtka
– Daj spokój, nie będę chodził w najmance..

Masz pytanie lub wątpliwości do tej definicji?

Jeśli Twoim zdaniem definicja jest zbyt mało wartościowa lub znasz inne znaczenie tego słowa, dodaj swoją wersję wyjaśniającą znaczenie: "Najmanka" w komentarzu. Jeśli masz jakieś pytania lub problem z wyjaśnieniem, poinformuj nas o tym, a my postaramy się pomóc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Na tej podstronie sprawdzisz znaczenie słowa Najmanka w miejskim slangu. Wszystkie dostępne w słowniku MiejskiSlang.pl definicje i wyjaśnienia powstają przy wykorzystaniu research'u. informacji zebranych w internecie, a także opinii użytkowników. Staramy się, aby wszystkie definicje były na bieżąco sprawdzane i poprawiane, dzięki temu możesz być pewny znaczenia wielu słów pochodzących ze slangu młodzieżowego. Sprawdzając znaczenie słów posługuj się następującymi zwrotami: co to znaczy Najmanka, definicja słowa Najmanka, znaczenie słowo Najmanka, co to jest Najmanka, co oznacza Najmanka.