Co to znaczy Morda w kubeł? - Definicja

Jest to niegrzeczne upomnienie kogoś, aby przestał mówić. Często upominamy kogoś, aby nie zdradził naszych sekretów lub wtedy, gdy jesteśmy obrażani.

– Widziałeś jak Iza teraz wygląda? Masakra..
– Ej, idzie tu.. morda w kubeł!

Masz pytanie lub wątpliwości do tej definicji?

Jeśli Twoim zdaniem definicja jest zbyt mało wartościowa lub znasz inne znaczenie tego słowa, dodaj swoją wersję wyjaśniającą znaczenie: "Morda w kubeł" w komentarzu. Jeśli masz jakieś pytania lub problem z wyjaśnieniem, poinformuj nas o tym, a my postaramy się pomóc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Na tej podstronie sprawdzisz znaczenie słowa Morda w kubeł w miejskim slangu. Wszystkie dostępne w słowniku MiejskiSlang.pl definicje i wyjaśnienia powstają przy wykorzystaniu research'u. informacji zebranych w internecie, a także opinii użytkowników. Staramy się, aby wszystkie definicje były na bieżąco sprawdzane i poprawiane, dzięki temu możesz być pewny znaczenia wielu słów pochodzących ze slangu młodzieżowego. Sprawdzając znaczenie słów posługuj się następującymi zwrotami: co to znaczy Morda w kubeł, definicja słowa Morda w kubeł, znaczenie słowo Morda w kubeł, co to jest Morda w kubeł, co oznacza Morda w kubeł.