Co to znaczy Mieć pstro w głowie? - Definicja

Jest to polski związek frazeologiczny. Używa się go określając kogoś, jako nieodpowiedzialnego. Osobę, którą zajmuje się błahostkami i jest niepoważny w swoim zachowaniu.

– Co on robi?
– Kto, Mateusz? On ma przecież pstro w glowie!

Masz pytanie lub wątpliwości do tej definicji?

Jeśli Twoim zdaniem definicja jest zbyt mało wartościowa lub znasz inne znaczenie tego słowa, dodaj swoją wersję wyjaśniającą znaczenie: "Mieć pstro w głowie" w komentarzu. Jeśli masz jakieś pytania lub problem z wyjaśnieniem, poinformuj nas o tym, a my postaramy się pomóc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Na tej podstronie sprawdzisz znaczenie słowa Mieć pstro w głowie w miejskim slangu. Wszystkie dostępne w słowniku MiejskiSlang.pl definicje i wyjaśnienia powstają przy wykorzystaniu research'u. informacji zebranych w internecie, a także opinii użytkowników. Staramy się, aby wszystkie definicje były na bieżąco sprawdzane i poprawiane, dzięki temu możesz być pewny znaczenia wielu słów pochodzących ze slangu młodzieżowego. Sprawdzając znaczenie słów posługuj się następującymi zwrotami: co to znaczy Mieć pstro w głowie, definicja słowa Mieć pstro w głowie, znaczenie słowo Mieć pstro w głowie, co to jest Mieć pstro w głowie, co oznacza Mieć pstro w głowie.