Co to znaczy Menago? - Definicja

Słowo Menago to spolszczenie i skrócenie słowa Menager. Określa Menadżera, najczęściej w zespołach muzycznych. Słowo to, w takiej formie zaczęło pojawiać się w latach 80.

-Świetny ten kawałek, chcę z Wami coś nagrać..
– Dzięki! Skontaktuj się z naszym Menago

Masz pytanie lub wątpliwości do tej definicji?

Jeśli Twoim zdaniem definicja jest zbyt mało wartościowa lub znasz inne znaczenie tego słowa, dodaj swoją wersję wyjaśniającą znaczenie: "Menago" w komentarzu. Jeśli masz jakieś pytania lub problem z wyjaśnieniem, poinformuj nas o tym, a my postaramy się pomóc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Na tej podstronie sprawdzisz znaczenie słowa Menago w miejskim slangu. Wszystkie dostępne w słowniku MiejskiSlang.pl definicje i wyjaśnienia powstają przy wykorzystaniu research'u. informacji zebranych w internecie, a także opinii użytkowników. Staramy się, aby wszystkie definicje były na bieżąco sprawdzane i poprawiane, dzięki temu możesz być pewny znaczenia wielu słów pochodzących ze slangu młodzieżowego. Sprawdzając znaczenie słów posługuj się następującymi zwrotami: co to znaczy Menago, definicja słowa Menago, znaczenie słowo Menago, co to jest Menago, co oznacza Menago.