Co to znaczy Lampucera? - Definicja

Lampucera – co to znaczy?

Jest to określenie podstarzałej kobiety, która uważa, że podoba się jeszcze mężczyznom – szczególnie młodszym – a swój wiek próbuje ukryć pod intensywnym makijażem.

– Ale lampucera stoi pod sklepem..
– Ta stara baba?

Masz pytanie lub wątpliwości do tej definicji?

Jeśli Twoim zdaniem definicja jest zbyt mało wartościowa lub znasz inne znaczenie tego słowa, dodaj swoją wersję wyjaśniającą znaczenie: "Lampucera" w komentarzu. Jeśli masz jakieś pytania lub problem z wyjaśnieniem, poinformuj nas o tym, a my postaramy się pomóc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Na tej podstronie sprawdzisz znaczenie słowa Lampucera w miejskim slangu. Wszystkie dostępne w słowniku MiejskiSlang.pl definicje i wyjaśnienia powstają przy wykorzystaniu research'u. informacji zebranych w internecie, a także opinii użytkowników. Staramy się, aby wszystkie definicje były na bieżąco sprawdzane i poprawiane, dzięki temu możesz być pewny znaczenia wielu słów pochodzących ze slangu młodzieżowego. Sprawdzając znaczenie słów posługuj się następującymi zwrotami: co to znaczy Lampucera, definicja słowa Lampucera, znaczenie słowo Lampucera, co to jest Lampucera, co oznacza Lampucera.