Co to znaczy Jesieniara? - Definicja

Dziewczyna która kocha jesień. Robi sobie zdjęcia w liściach i grubych swetrach. Na każdym kroku podkreśla, jak bardzo kocha tę porę roku.

Określenie wzięło się z Instagrama, kiedy dziewczyny zaczynają robić jesienne zdjęcia pasujące do siebie kolorystycznie

Masz pytanie lub wątpliwości do tej definicji?

Jeśli Twoim zdaniem definicja jest zbyt mało wartościowa lub znasz inne znaczenie tego słowa, dodaj swoją wersję wyjaśniającą znaczenie: "Jesieniara" w komentarzu. Jeśli masz jakieś pytania lub problem z wyjaśnieniem, poinformuj nas o tym, a my postaramy się pomóc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Na tej podstronie sprawdzisz znaczenie słowa Jesieniara w miejskim slangu. Wszystkie dostępne w słowniku MiejskiSlang.pl definicje i wyjaśnienia powstają przy wykorzystaniu research'u. informacji zebranych w internecie, a także opinii użytkowników. Staramy się, aby wszystkie definicje były na bieżąco sprawdzane i poprawiane, dzięki temu możesz być pewny znaczenia wielu słów pochodzących ze slangu młodzieżowego. Sprawdzając znaczenie słów posługuj się następującymi zwrotami: co to znaczy Jesieniara, definicja słowa Jesieniara, znaczenie słowo Jesieniara, co to jest Jesieniara, co oznacza Jesieniara.