Co to znaczy JCTK? - Definicja

Skrót od słów Jak Coś To Kom.

Najczęściej używane przez młodzież w rozmowach internetowych. Wykorzystuje się to, aby powiedzieć komuś, że będzie się poza zasięgiem internetu i należy do niego dzwonić lub pisać sms-y, a nie korzystać z internetowych komunikatorów.

– Ja muszę uciekać, wyjeżdżam zaraz.
– Dobra!
– JCTK

Masz pytanie lub wątpliwości do tej definicji?

Jeśli Twoim zdaniem definicja jest zbyt mało wartościowa lub znasz inne znaczenie tego słowa, dodaj swoją wersję wyjaśniającą znaczenie: "JCTK" w komentarzu. Jeśli masz jakieś pytania lub problem z wyjaśnieniem, poinformuj nas o tym, a my postaramy się pomóc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Na tej podstronie sprawdzisz znaczenie słowa JCTK w miejskim slangu. Wszystkie dostępne w słowniku MiejskiSlang.pl definicje i wyjaśnienia powstają przy wykorzystaniu research'u. informacji zebranych w internecie, a także opinii użytkowników. Staramy się, aby wszystkie definicje były na bieżąco sprawdzane i poprawiane, dzięki temu możesz być pewny znaczenia wielu słów pochodzących ze slangu młodzieżowego. Sprawdzając znaczenie słów posługuj się następującymi zwrotami: co to znaczy JCTK, definicja słowa JCTK, znaczenie słowo JCTK, co to jest JCTK, co oznacza JCTK.