Co to znaczy Incel? - Definicja

Incel – to z języka angielskiego skrót od involuntary celibate – słowo oznaczające mimowolny celibat.

W Polsce Incelem określa się osobę, która żyje w celibacie, ale nie z własnego wyboru. Są to osoby ponure, narzekające, przedmiotowo traktujące kobiety. Pajają niechęcią do swojego wyglądu, charakteru itp.

Są to nieszczęśliwi młodzi mężczyźni.

– Dlaczego się tak do niej odzywasz?
– E tam, zostaw go to Incel.

Masz pytanie lub wątpliwości do tej definicji?

Jeśli Twoim zdaniem definicja jest zbyt mało wartościowa lub znasz inne znaczenie tego słowa, dodaj swoją wersję wyjaśniającą znaczenie: "Incel" w komentarzu. Jeśli masz jakieś pytania lub problem z wyjaśnieniem, poinformuj nas o tym, a my postaramy się pomóc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Na tej podstronie sprawdzisz znaczenie słowa Incel w miejskim slangu. Wszystkie dostępne w słowniku MiejskiSlang.pl definicje i wyjaśnienia powstają przy wykorzystaniu research'u. informacji zebranych w internecie, a także opinii użytkowników. Staramy się, aby wszystkie definicje były na bieżąco sprawdzane i poprawiane, dzięki temu możesz być pewny znaczenia wielu słów pochodzących ze slangu młodzieżowego. Sprawdzając znaczenie słów posługuj się następującymi zwrotami: co to znaczy Incel, definicja słowa Incel, znaczenie słowo Incel, co to jest Incel, co oznacza Incel.