Co to znaczy Gouda/ Gołda? - Definicja

Określenie taniej, podrzędnej wódki. Słowo Gołda występuje już od dłuższego czasu w języku polskim jako określenie na wódkę. Ostatnio jest to coraz częściej używane słowo w slangu młodzieżowym.

– Jak tam po wczorajszej imprezie?
– Jest ciężko, za dużo Goudy poszło

Masz pytanie lub wątpliwości do tej definicji?

Jeśli Twoim zdaniem definicja jest zbyt mało wartościowa lub znasz inne znaczenie tego słowa, dodaj swoją wersję wyjaśniającą znaczenie: "Gouda/ Gołda" w komentarzu. Jeśli masz jakieś pytania lub problem z wyjaśnieniem, poinformuj nas o tym, a my postaramy się pomóc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Na tej podstronie sprawdzisz znaczenie słowa Gouda/ Gołda w miejskim slangu. Wszystkie dostępne w słowniku MiejskiSlang.pl definicje i wyjaśnienia powstają przy wykorzystaniu research'u. informacji zebranych w internecie, a także opinii użytkowników. Staramy się, aby wszystkie definicje były na bieżąco sprawdzane i poprawiane, dzięki temu możesz być pewny znaczenia wielu słów pochodzących ze slangu młodzieżowego. Sprawdzając znaczenie słów posługuj się następującymi zwrotami: co to znaczy Gouda/ Gołda, definicja słowa Gouda/ Gołda, znaczenie słowo Gouda/ Gołda, co to jest Gouda/ Gołda, co oznacza Gouda/ Gołda.