Co to znaczy Friendzone? - Definicja

Być zakochanym w kimś, kto ma Cię tylko za przyjaciela. Najczęściej dotyczy to mężczyzn, którzy zakochują się w swojej przyjaciółce.

– Kasia mi powiedziała, że też mnie kocha, ale jak brata.
– O stary, ale friendzone.

Masz pytanie lub wątpliwości do tej definicji?

Jeśli Twoim zdaniem definicja jest zbyt mało wartościowa lub znasz inne znaczenie tego słowa, dodaj swoją wersję wyjaśniającą znaczenie: "Friendzone" w komentarzu. Jeśli masz jakieś pytania lub problem z wyjaśnieniem, poinformuj nas o tym, a my postaramy się pomóc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Na tej podstronie sprawdzisz znaczenie słowa Friendzone w miejskim slangu. Wszystkie dostępne w słowniku MiejskiSlang.pl definicje i wyjaśnienia powstają przy wykorzystaniu research'u. informacji zebranych w internecie, a także opinii użytkowników. Staramy się, aby wszystkie definicje były na bieżąco sprawdzane i poprawiane, dzięki temu możesz być pewny znaczenia wielu słów pochodzących ze slangu młodzieżowego. Sprawdzając znaczenie słów posługuj się następującymi zwrotami: co to znaczy Friendzone, definicja słowa Friendzone, znaczenie słowo Friendzone, co to jest Friendzone, co oznacza Friendzone.