Co to znaczy Banger/Benger? - Definicja

Słowo zapożyczone z języka angielskiego. Inaczej hit, piosenka z bardzo chwytliwą melodią oraz tekstem. Często określenie piosenek hip-hopowych.

– Słyszałeś nowy kawałek Maty?
– Taa – będzie banger

Masz pytanie lub wątpliwości do tej definicji?

Jeśli Twoim zdaniem definicja jest zbyt mało wartościowa lub znasz inne znaczenie tego słowa, dodaj swoją wersję wyjaśniającą znaczenie: "Banger/Benger" w komentarzu. Jeśli masz jakieś pytania lub problem z wyjaśnieniem, poinformuj nas o tym, a my postaramy się pomóc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Na tej podstronie sprawdzisz znaczenie słowa Banger/Benger w miejskim slangu. Wszystkie dostępne w słowniku MiejskiSlang.pl definicje i wyjaśnienia powstają przy wykorzystaniu research'u. informacji zebranych w internecie, a także opinii użytkowników. Staramy się, aby wszystkie definicje były na bieżąco sprawdzane i poprawiane, dzięki temu możesz być pewny znaczenia wielu słów pochodzących ze slangu młodzieżowego. Sprawdzając znaczenie słów posługuj się następującymi zwrotami: co to znaczy Banger/Benger, definicja słowa Banger/Benger, znaczenie słowo Banger/Benger, co to jest Banger/Benger, co oznacza Banger/Benger.