Co to znaczy Słowiański przykuc? - Definicja

Słowiański przykuc jest rodzajem przysiadu wykonywanego najczęściej przez Rosjan, jednak w Polsce też możemy to zobaczyć u niektórych.
Przysiad ten stał się mocno popularny poprzez wykorzystanie go do tworzenia memów.

Najbardziej charakterystycznymi elementami słowiańśkiego przykuca jest odpowiedni strój osoby wykonującej go. Są to: spodnie dresowe, czapka z daszkiem, bluza dresowa lub skórzana kurtka.

-Widziałeś Mirka pod sklepem?
– Noo jaki prawilny słowiański przykuc.

Masz pytanie lub wątpliwości do tej definicji?

Jeśli Twoim zdaniem definicja jest zbyt mało wartościowa lub znasz inne znaczenie tego słowa, dodaj swoją wersję wyjaśniającą znaczenie: "Słowiański przykuc" w komentarzu. Jeśli masz jakieś pytania lub problem z wyjaśnieniem, poinformuj nas o tym, a my postaramy się pomóc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Na tej podstronie sprawdzisz znaczenie słowa Słowiański przykuc w miejskim slangu. Wszystkie dostępne w słowniku MiejskiSlang.pl definicje i wyjaśnienia powstają przy wykorzystaniu research'u. informacji zebranych w internecie, a także opinii użytkowników. Staramy się, aby wszystkie definicje były na bieżąco sprawdzane i poprawiane, dzięki temu możesz być pewny znaczenia wielu słów pochodzących ze slangu młodzieżowego. Sprawdzając znaczenie słów posługuj się następującymi zwrotami: co to znaczy Słowiański przykuc, definicja słowa Słowiański przykuc, znaczenie słowo Słowiański przykuc, co to jest Słowiański przykuc, co oznacza Słowiański przykuc.