Co to znaczy No chyba nie? - Definicja

„No chyba nie” to zwrot, który oznacza, że osoba mówiąca nie jest pewna tego, co mówi lub co sugerujesz, ale prawdopodobnie masz rację. Zwrot ten można także tłumaczyć jako „prawdopodobnie nie”.

Przykład:

Czy to prawda, że zarabiasz 10 000 złotych miesięcznie?

No chyba nie, skąd ci się to wzięło? Zarabiam znacznie mniej.

Masz pytanie lub wątpliwości do tej definicji?

Jeśli Twoim zdaniem definicja jest zbyt mało wartościowa lub znasz inne znaczenie tego słowa, dodaj swoją wersję wyjaśniającą znaczenie: "No chyba nie" w komentarzu. Jeśli masz jakieś pytania lub problem z wyjaśnieniem, poinformuj nas o tym, a my postaramy się pomóc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Na tej podstronie sprawdzisz znaczenie słowa No chyba nie w miejskim slangu. Wszystkie dostępne w słowniku MiejskiSlang.pl definicje i wyjaśnienia powstają przy wykorzystaniu research'u. informacji zebranych w internecie, a także opinii użytkowników. Staramy się, aby wszystkie definicje były na bieżąco sprawdzane i poprawiane, dzięki temu możesz być pewny znaczenia wielu słów pochodzących ze slangu młodzieżowego. Sprawdzając znaczenie słów posługuj się następującymi zwrotami: co to znaczy No chyba nie, definicja słowa No chyba nie, znaczenie słowo No chyba nie, co to jest No chyba nie, co oznacza No chyba nie.