Co to znaczy Netflix and chill? - Definicja

Co oznacza stwierdzenie „Netflix and chill”?
Jest to zapożyczenie z języka angielskiego, które powstało przy połączeniu nazwy serwisu internetowego Netflix, na którym jest bardzo dużo filmów i seriali oraz słowa „chill” – relaks.

Młodzi ludzi na początku zaczęli używać tego eufemizmu opowiadając o faktycznym relaksie przy filmie czy serialu. Później przekształciło się to w internetowy mem, dlatego że zaczęto wrzucać to określenie w opisach profili w portalach randkowych.

Dzisiaj „Netflix and chill” ma zabarwienie seksualne. Zwrot ten stał się podtekstem do przygodnego seksu.

– Widziałam profil Ewy na Tinderze.. wiesz – „Netflix and chill”

– Tak, widziałam ostatnio typa jak wychodził z jej pokoju.

Masz pytanie lub wątpliwości do tej definicji?

Jeśli Twoim zdaniem definicja jest zbyt mało wartościowa lub znasz inne znaczenie tego słowa, dodaj swoją wersję wyjaśniającą znaczenie: "Netflix and chill" w komentarzu. Jeśli masz jakieś pytania lub problem z wyjaśnieniem, poinformuj nas o tym, a my postaramy się pomóc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Na tej podstronie sprawdzisz znaczenie słowa Netflix and chill w miejskim slangu. Wszystkie dostępne w słowniku MiejskiSlang.pl definicje i wyjaśnienia powstają przy wykorzystaniu research'u. informacji zebranych w internecie, a także opinii użytkowników. Staramy się, aby wszystkie definicje były na bieżąco sprawdzane i poprawiane, dzięki temu możesz być pewny znaczenia wielu słów pochodzących ze slangu młodzieżowego. Sprawdzając znaczenie słów posługuj się następującymi zwrotami: co to znaczy Netflix and chill, definicja słowa Netflix and chill, znaczenie słowo Netflix and chill, co to jest Netflix and chill, co oznacza Netflix and chill.